Nejlepší beach volejbalisté jsou z Ostravy

27.8.2019
 

Ve sportovním areálu v Českých Budějovicích se ve dnech 22. až 23. srpna 2019 konalo Mistrovství UNITOP ČR v beach volejbalu – memoriál Zdeňka Hovorky. Akci pořádal Sportovní klub policie České Budějovice ve spolupráci s Krajským ředitelstvím policie Jihočeského kraje a UNITOP ČR. Zahájení mistrovství se zúčastnili ředitel jihočeské policie plk. Mgr. Bc. Luděk Procházka a náměstek primátora města České Budějovice ing. Viktor Vojtko.

Do turnaje se letos přihlásilo 16 tříčlenných smíšených družstev složených z policistů, zaměstnanců policie a Ministerstva vnitra a členů sportovních policejních klubů. Zápasy byly často velice vyrovnané. Nejlépe se dařilo družstvu z Ostravy, které skončilo na prvním místě a získalo mistrovský titul. Druzí skončili volejbalisté z Holešova, třetí místo obsadilo družstvo Krajského úřadu Jihočeského kraje.

„Mistrovství proběhlo ve velice příjemné atmosféře, po organizační stránce bylo perfektně připravené, hráčům přálo i počasí. Co víc si přát,“ zhodnotil delegát UNITOP ČT Jiří Sosna.

 

 

kpt. Mgr. Petra Srnková

Výkonný výbor UNITOP ČR