Mistrovství UNITOP ČR 2017 v tenisu se vydařilo

31.5.2017
 

V areálu OLYMP CENTRUM SPORTU MINISTERSTVA VNITRA ve Stromovce se uplynulý víkend (27. – 28. května 2017) uskutečnil 19. ročník mistrovství UNITOP ČR 2017 v tenisu, který pořádal Sportovní klub policie Stromovka Praha, z.s., ve spolupráci s Unií tělovýchovných organizací Policie ČR, sportovním svazem policistů a hasičů, z.s.


Na mistrovství se letos přihlásilo celkem 25 závodníků – 23 mužů a dvě ženy. Muži byli rozděleni do tří kategorií podle věku – I. kategorii tvořili muži do 40 let, II. kategorii muži od 41 do 55 let a III. kategorii muži nad 55 let. Své síly změřili policisté, zaměstnanci Policie ČR, Ministerstva vnitra, členové SKP Stromovka Praha, z.s.
a strážníci Městské police Praha.

 

Zlaté medaile získali Vladislav Bílek (I. kat.), Jiří Řezník (II. kat), Dušan Kozár (III. kat.) a Nikola Marhoulová.

 

„Mezi policisty jsme vybírali závodníky do reprezentačního družstva Policie ČR, které se zúčastní 9. policejního mistrovství Evropy v tenisu. To se letos koná v Budapešti ve dnech 23. – 30. června,“ uvedl ředitel turnaje Dušan Kozár. Šest mužů a tři ženy čeká v červnu pětidenní soustředění v Praze ve Stromovce. „Po jeho ukončení rozhodneme o definitivním složení policejní reprezentace, kterou budou tvořit čtyři tenisté a dvě tenistky,“ doplnil člen nominační komise Jan Ségl.

 

 

Pořadí I. kategorie – muži

1. Vladislav Bílek

2. Roman Ledvina

3. Tomáš  Hahn

 

Pořadí II. kategorie – muži

1.  Jiří Řezník

2.  Eduard Němeček

3.  Jiří Lupoměch

 

Pořadí III. kategorie – muži

1. Dušan Kozár

2. Aleš Markvart

3. Karol Ivanko

 

Pořadí v kategorii žen

1.  Nikola Marhoulová

2.  Eva Hartlová

 

kpt. Mgr. Petra Srnková

Výkonný výbor UNITOP ČR