Golfisté zahájili novou sezonu

13.5.2019

V krásném prostředí Golf Resort Skalica na Slovensku se tento víkend (10. až 12. května 2019) sešlo 70 milovníků golfu z řad policie, hasičů a členů policejních sportovních klubů. Konal se zde již III. ročník tradičního dvou turnajového klání, kterým golfisté zahajují novou sezónu. Jedním z hráčů byl také prezident UNITOP ČR Vladislav Husák, pro kterého je golf, hned po hokeji, druhým nejoblíbenějším sportem.

První turnaj uspořádali v pátek 10. května Zdeněk Žáček společně s Vráťou Šupčíkem ze Sportovního klubu Policie Zlín. V kategorii HCP 0-18 vyhrál Petr Lemák, druhý skončil Igor Hájek a třetí místo obsadila Pavla Zelená. V kategorii HCP 18,1-36 zvítězil Filip Gajdošík, druhé místo vybojoval Michal Rosner a třetí Leona Nová.

Sobotní turnaj pořádal Igor Hájek. V kategorii HCP 0-18 opět zvítězil Petr Lemák, který se tak stal nejúspěšnějším hráčem turnaje stejně, jako v loňském roce. Druhý skončil Pavel Kebort a třetí Josef Popelka. V kategorii HPC 18,1-36 vyhrál František Struhár, druhé místo obsadil Leoš Vojtíšek a třetí opět Leona Nová.

„Turnaj, jako obvykle, proběhl ve velice příjemné atmosféře, ke které přispěla i ochutnávka kvalitního vína. Hráči byli spokojeni se svými výkony i organizací turnajů, což je pro pořadatele vždy největší odměna,“ uvedl hráč Petr Pávek. Velké poděkování patří sponzorům, kteří věnovali ceny pro vítěze.

Další turnaj se koná již 21. června 2019 v Semilech.