Znáte veškeré výhody, které vám nabízí vaše zdravotní pojišťovna?

10.4.2018
 

Je hodně důvodů, proč být pojištěn u největší zaměstnanecké zdravotní pojišťovny, u ZP 211, která spolupracuje s nejlepšími lékařskými týmy, nemocnicemi a specialisty po celé ČR. Jedním z těchto důvodů je i široká nabídka bonusů z fondu prevence. Každý si vybere – dítě, student, žena, muž i senior.Bonusy z fondu prevence:

ZP 211 nabízí celou škálu příspěvků na preventivní prohlídky, očkování nebo zdravotní pomůcky, které nejsou hrazeny z veřejného zdravotního pojištění a pojištěnci si je musí hradit sami.  Příspěvky jsou zajímavé a využitelné pro všechny členy rodiny, od těch nejmenších až po dospělé.


Novinky v nabídce na rok 2018:

     –   Nově příspěvky na sportovní aktivity pro všechny
     –   Rozšířený program pro dárce krve, těhotné ženy a ženy po porodu a děti do 18 let
     –   Možnost postoupení příspěvku z rodiče na dítě
     –   Podpora odvykání kouření

Tip pro vás: Největší novinkou pro rok 2018 je příspěvek ve výši 500 Kč na sportovní pohybové aktivity, a to bez ohledu na váš věk.  Takže pokud jste vyznavačem například aerobiku, aquaerobiku, fitness a pořídíte si permanentku ve výši minimálně 800 Kč, pojišťovna vám na ni přispěje pětistovkou.

Maminky mohou od ZP 211 čerpat příspěvek až 500 Kč dvakrát ročně. Vybrat si mohou příspěvek z aktuální nabídky pro dospělé a k němu ještě příspěvek z programu pro těhotné a ženy po porodu, a to například na předporodní kurz či na 3D a 4D ultrazvuk, na poporodní cvičení, plavání
s miminkem, pomůcky pro novorozence a kojence apod.


Příklad čerpání bonusových příspěvků pro maminku s novorozencem:
– příspěvek pro ženu např. na kurz jógy                                                                                 500 Kč
– pro ženu po porodu např. polohovací polštář                                                        500 Kč
– pro novorozence např. váha, monitor dechu                                                         500 Kč
– příspěvek na očkování (např. proti rotavirům, meningokoku B)                            500 Kč
– postoupení příspěvku dítěti od otce                                                                       500 Kč
Celkem                                                                                                                   2 500 Kč

Pro odrostlejší děti má ZP 211 přichystány mimo jiné i příspěvky na ozdravné pobyty
v přírodě, dentální hygienu včetně nácviku, nebo na fixní rovnátka, a to vždy do výše až 500 Kč.
Dalších 500 Kč lze pro děti čerpat na prevenci infekčních onemocnění (očkování), nebo na zdravotnické prostředky pro chronicky nemocné děti. Zkrátka nepřijdou ani ženy a muži v dospělém věku. Ti mohou vybírat z široké nabídky příspěvků na očkování, nebo na preventivní prohlídky.


Výhodné cestovní pojištění

ZP 211 nabízí svým klientům rovněž velice výhodné cestovní pojištění. Studentům od 15 do 26 let nabízí možnost čerpat cestovní pojištění na studijní pobyty až na 180 dnů úplně zdarma. Studenti, kteří jen rádi cestují po Evropě, mají možnost čerpat zdarma cestovní pojištění až 60 dnů v roce.


Slevy a výhody u obchodních partnerů
Společně se svými obchodními partnery pro vás ZP 211 přichystala celou řadu zajímavých slev – například na masáže, sauny, fitness, na nákup sportovních výrobků, dětských kočárků a celou škálu dalších.

Pokud vás zaujala nabídka ZP 211, pojištěncem se můžete stát kdykoli online na webových stránkách www.zpmvcr.cz či se jednoduše dostavte na jednu z poboček, kde vám zaměstnanci pojišťovny určitě rádi poradí, čas na změnu máte do 31. března.