Závěrečné soustředění fotbalové reprezentace proběhlo v Praze

14.6.2018
 

Sedmnácté policejní mistrovství Evropy ve fotbale mužů 2018 je téměř za dveřmi. V rámci přípravy na šampionát odehrála naše fotbalová reprezentace přátelské utkání s TJ Sokol Klecany, které skončilo 4 : 2. Hrálo se přímo na stadionu Evžena Rošického v Praze, kde náš tým nastoupí 26. června 2018 v 10.00 hodin do prvního zápasu s celkem Bulharska.


„V prvním poločase jsme dali dva góly, neproměnili jsme další dvě šance. Slabší byl i začátek druhého poločasu, změnili jsme rozestavení hráčů a chvíli nám trvalo, než jsme se sehráli. Po zlepšení hry se nám povedlo ještě dvakrát skórovat a zápas už jsme měli až do konce pod kontrolou,“ zhodnotil průběh utkání s TJ Sokol Klecany kapitán policejního kádru Martin Švec.

 

„Pro přípravu hráčů jsme udělali maximum, co šlo. Teď už jen, abychom měli trochu toho štěstí,“ uvedl trenér Jan Švácha, který je s výkony svých svěřenců spokojen. „Rádi bychom poděkovali Fotbalové asociaci ČR za poskytnuté vybavení a možnost odehrát přípravné zápasy na hracích stadionech, čehož si velice vážíme,“ doplnil vedoucí realizačního týmu Pavel Přibyl.

 

Evropský šampionát ve fotbale mužů pořádá UNITOP ČR z pověření USPE v Praze ve dnech 25. června až 2. července 2018.

 

kpt. Mgr. Petra Srnková

Výkonný výbor UNITOP ČR