SERIÁL ZÁVODŮ HORSKÝCH KOL PRIMA CUP 2022

12.10.2022
 

Reprezentační tým UNITOP ČR startoval i vletošním seriálu závodů horských kol PRIMA CUP 2022. Tým UNITOP ČR vyhrál celkové pořadí týmů IZS „O pohár IZS“. A v celkovém pořadí týmů seriálu PRIMA CUP 2022 obsadil skvělé 2. místo. Naši reprezentanti příslušníci Policie ČR startovali na všech 6 bodovaných závodech v rámci IZS týmů (Stolové hory, Dolní Morava, Sázava, Sahara Race, Karlovy Vary a Harrachov).

Reprezentanti týmu UNITOP ČR se umisťovali i v individuálním pořadí. Nejlépe se dařilo našemu reprezentantovi Štěpánu Štolfovi, který vyhrál celkové pořadí jednotlivců IZS v kategorii mužů. A v celkovém pořadí v kategorii mužů v rámci PRIMA CUPu obsadil skvělé 5. místo. Naše reprezentantka Dagmar Tučková také vyhrála celkové pořadí jednotlivců IZS v kategorii žen a obsadila 6. místo v celkovém pořadí PRIMA CUPu v kategorii žen.

Slavnostní vyhlášení proběhlo dne 2. 10. 2022 v Mikulově.

Díky těmto výsledkům byl tým UNITOP ČR oceněn jako nejlepší policejní tým za rok 2022 v rámci prestižního vyhlášení „Sportovec Ministerstva vnitra za rok 2022“, které se uskutečnilo 3. 10. 2022 v Betlémské kapli, Praha.

Reprezentační tým UNITOP ČR – PRIMA CUP 2022

Dřevojánek Jan

Hvolka Petr

Kruchňa Tomáš

Kříž Martin

Pichlíková Jana

Plzeňská Šárka

Štolfa Štěpán

Tučková Dagmar

Viktora Jan

Vítů Josef

.

.