Nominační kritéria pro Policejní mistrovství Evropy 2022 v tenisu

28.2.2022
 

Evropská policejní sportovní unie (USPE) ve spolupráci s Německou policejní sportovní federací uspořádají v termínu od 31. 7. do 7. 8 2022 Policejní mistrovství Evropy v tenisu (dále jen „PME“).Nominační komise ve složení, Bc. Jan Ségl (vedoucí družstva), Bc. Petr Pávek (ÚPVSP PP ČR) a Mgr. Rudolf Růžek (zástupce UNITOP ČR) stanovila pro nominaci do reprezentačního družstva Policie ČR následující kritéria:

Uchazeči do reprezentačního družstva se v období od 28. – 29. 5. 2022 zúčastní mistrovství UNITOP ČR v tenisu (Praha – Stromovka). Přímou nominaci do reprezentačního družstva Policie ČR na PME mají zajištěnou tři nejlépe umístění muži. O nominaci dalšího muže a žen, rozhoduje nominační komise na základě tzv. divokých karet.

Konečná nominace na PME v tenisu bude určena do konce měsíce května 2022.

Nominovaní hráči/hráčky se před mistrovstvím Evropy (druhá polovina června 2022, přesný termín bude upřesněn) zúčastní soustředění reprezentace v areálu OLYMP CS MV (Za Císařským mlýnem 1063/5, 170 00 Praha 7 – Bubeneč).

Na PME mohou startovat pouze policisté, studenti Policejní akademie ČR a civilní zaměstnanci Policie ČR.

Přihlášku na mistrovství UNITOP ČR si každý účastník zajišťuje sám a účastní se jí na vlastní náklady nebo může požádat o příspěvek sportovní klub, jehož je členem.