Mistrovství UNITOP ČR ve volejbalu 2014

19.9.2014
 

V pátek 12. září  proběhlo Mistrovství UNITOP ČR ve volejbalu, které pořádalo KŘP hlavního města Prahy, SKP FC 158 Praha o.s. a UNITOP ČR. Původní místo konání mělo být na venkovních antukových hřištích ve sportovním areálu Centra sportu Ministerstva vnitra, ve Stromovce. Vzhledem k nepříznivému počasí se mistrovství přesunulo do tělocvičny v Kongresové, kde své zápasy odehráli muži a také do volejbalové haly v Přípotoční, kde hrály ženy.
Celkem se mistrovství zúčastnilo 5 družstev žen a 4 družstva mužů, v celkovém počtu cca 85 volejbalistů. Společné vyhlášení proběhlo v pozdních odpoledních hodinách ve volejbalové hale v Přípotoční.

Mistrem UNITOPU, po bojovných výkonech a předvedené hře systémem každý s každým, se stali v obou kategoriích mužů i žen volejbalisté Českých Budějovic. V mužích dále na druhém místě skončilo družstvo Hradce Králové, třetí pořádající Praha a na čtvrtém místě Plzeň. V ženách na druhém místě skončilo družstvo Prahy, třetí Plzeň, čtvrté Liberec a na pátém místě skončilo družstvo Hradce Králové.

Výsledky