Mistrovství UNITOP ČR v alpském lyžování

14.2.2015
 

V neděli 8. února 2015 se na Dolní Moravě v Orlických horách uskutečnil 6. ročník Mistrovství UNITOP ČR v alpském lyžování pro zájmové lyžaře, členy sportovních klubů policie, policisty, hasiče a zaměstnance ministerstva vnitra, jehož organizací byl pověřen Sportovní klub Kometa Brno (SKP Kometa Brno).


Resort byl celý víkend doslova v obležení lyžařů, dospělých i dětí. Právě dětem patřila sobota, kdy proběhl 9. ročník soutěže Pohár orlických hor 2015, který rovněž organizoval SKP Kometa Brno.

(http://www.kometabrno.cz/fotoalbum/poh2015.htm)

 

V neděli 9. února 2015 své síly změřili členové sportovních klubů policie. Do závodu v obřím slalomu se přihlásilo 9 žen a 26 mužů. Nejlepší čas v ženské kategorii zajela Gabriela Kudělásková. Mezi muži kraloval Petr Hlavoň. Oba jsou členové pořádajícího klubu.

 

Z jejich umístění měl velkou radost ředitel klubu Ing. Jan Radoberský. „Účast v obou závodech byla letos rekordní, měli jsme přes 300 závodníků. Na stupních vítězů stanuli členové našeho klubu, a to jak v dětském závodě, tak v Mistrovství UNITOP ČR, což nás velice potěšilo,“ líčí Jan Radoberský.

 

Velká pochvala za bezproblémový průběh obou závodů patří všem organizátorům. „Náš partner, areál Dolní Morava, připravil velice kvalitní sjezdovku a technická četa výbornou trať,“ dodává Ing. Radoberský s tím, že se vydařilo i počasí, které organizátoři nikdy nemohou ovlivnit.

 

Mistrovství UNITOP v lyžování 2015

 

Ženy:

1. Gabriela Kudělásková

2. Kateřina Hořická

3. Jana Zahradníková

 

Muži:

1. Petr Hlavoň

2. Robert Hlavoň

3. Martin Moravec

 

Výsledková listina – Mistrovství UNITOP ČR v lyžování

 

 

Mistrovství UNITOP ČR v lyžování 2015Mistrovství UNITOP ČR v lyžování 2015Mistrovství UNITOP ČR v lyžování 2015Mistrovství UNITOP ČR v lyžování 2015Mistrovství UNITOP ČR v lyžování 2015Mistrovství UNITOP ČR v lyžování 2015Mistrovství UNITOP ČR v lyžování 2015Mistrovství UNITOP ČR v lyžování 2015

Foto: Autor – SKP Kometa Brno (http://www.kometabrno.cz)

 

 

kpt. Mgr. Petra Srnková

UNITOP ČR