Mistrem UNITOP ČR v golfu je Vladimír Kolařík

27.6.2019
 

V pátek 21. června 2019 se v Semilech uskutečnil golfový turnaj POLICE DAY GOLF CUP 2019 – Mistrovství UNITOP ČR. Akci pořádal Sportovní klub policie Semily pod patronací UNITOP ČR a za podpory GC Semily a dalších partnerů k oslavám Dne Policie ČR.

Do krásného golfového areálu zavítalo 40 golfistů, z toho 25 hráčů z řad policie, hasičů a členů policejních sportovních klubů. Turnaje se jako hráčka zúčastnila i zástupkyně jednoho z hlavních partnerů UNITOP ČR paní Denisa Kalousková, ředitelka odboru marketingu Zdravotní pojišťovny MV ČR. Svojí účastí podpořila golfistky, které jsou na těchto turnajích oproti mužům stále v menšině, ale jejich počet rok od roku narůstá.

 

V golfu je vždy těžké odhadnout vítěze. Mnohdy stačí sebemenší zaváhání a i zkušený hráč může přijít o vítězství nebo dobré umístění z předchozího ročníku. V Semilech se letos nejlépe dařilo Vladimíru Kolaříkovi, který zvítězil jak v kategorii „stableford“ (na body), tak v kategorii „brutto“ (na rány) a stal se mistrem UNITOP ČR pro rok 2019.

 

„Turnaj proběhl ve velice příjemné a přátelské atmosféře. Po organizační stránce byl, jako každý rok, skvěle připravený, což je zásluha ředitele turnaje Jana Motejlka,“ uvedl hráč a rovněž organizátor golfových turnajů Petr Pávek.

 

Golfisté se již nyní mohou těšit na další turnaje, které se budou konat 6. září 2019 v Bítozevsi a 7. září 2019 v Praze-Motole nebo Beřovicích.

 

Kategorie stableford

1. místo Vladimír Kolařík

2. místo Josef Janeba

3. místo Jan Šimon

 

Kategorie brutto

1. místo Vladimír Kolařík

2. místo Radek Valenta

3. místo Pavel Kebort

 


Petra Srnková a Petr Pávek

UNITOP ČR