Kvalifikační závody pro Policejní mistrovství Evropy 2016 v krosu

1.7.2015
 

Evropská policejní sportovní unie (USPE) ve spolupráci s Anglickou policejní sportovní federací uspořádají v Anglii v Coventry od 21. 3. do 24. 3. 2016 Policejní mistrovství Evropy v krosu (dále jen „PME“).


            Nominační komise ve složení JUDr. Václav Kuthan (Policejní prezidium ČR, Oddělení vzdělávání), kpt. Ing. František Karlík (KŘP Ústeckého kraje), Ing. Václav Marek (Centrum sportu MV), Ing. Stanislav Grulich (UNITOP ČR) a PaedDr. Pavel Moravec (UNITOP ČR) stanovila pro nominaci do reprezentačního družstva Policie ČR tyto soutěže: silniční závod „Běchovice – Praha“ (M, Ž-10 km), který se koná    27. 9. 2015 (www.bechovice-praha.cz) a „Podzimní běh Olympu“ (M-10,6km,          Ž-6,2km), který se uskuteční 21. 11. 2015 v Praze 7 ve Stromovce (www.atletika-olymp.cz).

Přímou nominaci do reprezentačního družstva Policie ČR mají zajištěnou první tři běžci, kteří se v kvalifikačních závodech nejlépe umístí. O nominaci dalších sportovců a případně sportovkyň na PME rozhoduje nominační komise na základě tzv. divokých karet.

Na PME mohou startovat pouze policisté a studenti Policejní akademie ČR.

Podrobnější informace ke kvalifikačním závodům získáte na jejich výše uvedených internetových stránkách.

Přihlášku na kvalifikační závody si každý účastník zajišťuje sám a účastní se jí na vlastní náklady nebo může požádat o příspěvek sportovní klub, jehož je členem.

Informaci o přihlášení na kvalifikační závody pro PME je potřebné také zaslat na adresy – moravepa@post.cz a unitop@policie-sport.cz