II. ročník UNITOP Golf Tour odstartoval na Slovensku

7.5.2018
 

V krásném prostředí Golf Resort Skalica na Slovensku zahájili policisté dvěma turnaji II. ročník UNITOP Golf Tour 2018. „Letošní novinkou jsou dvoudenní turnaje a z celkových šesti až sedmi turnajů se do celkového hodnocení započítávají čtyři nejlepší výsledky,“ přiblížil golfista Petr Pávek z Útvaru policejního vzdělávání a služební přípravy. 

První turnaj – Velkou cenu UNITOP SKP Zlín, pořádali Zdeněk Žáček a Vráťa Šubčík v pátek 4. května 2018. I za silného větru předvedli golfisté pěkné výkony. V kategorii HCP 24-54 stableford zvítězila Leona Nová. V kategorii HCP 0-18 si pohár vybojoval Petr Lemák. V open kategorii na rány byl nejlepší Petr Pávek.

 

Druhý turnaj – UNITOP CUP Skalica, se konal v sobotu 5. května 2018. V kategorii HCP 24-54 stableford zvítězila opět Leona Nová, na druhém místě skončil loňský mistr UNITOP Emil Kříž a třetí František Struhár. V kategorii HCP 0-18 stableford si prvenství vybojoval Petr Lemák, druhý skončil Zdeněk Žáček a třetí Petr Pávek. Ceny vítězům předal ředitel turnaje Igor Hájek.

 

Další turnaj v rámci II. ročníku UNITOP Golf Tour se bude konat 15. června 2018 v Semilech.

 

 

kpt. Mgr. Petra Srnková

Výkonný výbor UNITOP ČR