policie-sport policie-sport policie-sport policie-sport
policie-sport
UNITOP ČR
sipka charakteristika
sipka stanovy
sipka kluby
sipka výkonný výbor
Domácí sportovní soutěže
sipka termínovka
sipka soutěžní řád
sipka mistrovství Policie ČR
sipka mistrovství UNITOP ČR
sipka ostatní
Mezinárodní sportovní akce
sipka termínovka
sipka mistrovství světa
sipka mistrovství Evropy
sipka ostatní
Servisní informace pro SKP
sipka různé (aktuality)
sipka informace výboru
sipka ekonomika
sipka náměty klubu
sipka software ke stažení
Informace z výcviku
sipka obsah výcviku
sipka metodika
sipka testy

Policie ČR

Partneři

Česká pošta

zdravotní pojištění MV ČR

Volkswagen užitkové vozy

Škoda auto, a.s.

Letiště Praha

Skupina ČEZ

Klokočka auto

EVPÚ Defence s.r.o.

Česká přenosová soustava

Svijany

Dive Time

Budo Sport e-shop

USIP

USPE

Loga partnerů ke stažení


 ostatní ČR - 2003
sprint raftů R4 - výsledkyzpět

10.9.2003


     Posádka    Ročník  Odííl, klub, útvar  Kategorie  Výsledný čas 1. a 2. jízdy  Výsledný čas  
 1   65  SPŠ MV Praha 1  BARVÍŘ Michal   1976  SPŠ MV Praha   Do 30 let  1 : 55,9  1 : 55,9 
       NOVOTNÝ Luboš   1978      1 : 56,2   
       KLÍMA Rostislav   1978         
       SEMECKÝ Pavel   1978         
 2   68   Hasiči Praha C  VINICKÝ Jan   1970  HZS Praha   Do 30 let  2 : 4,2  2 : 4,2 
       HÁJEK Josef   1959      2 : 6,0   
       ZAHÁLKA Jan   1978         
       PRCHAL Martin   1971         
 3   61   Vetší  KNÝ Milan   1941  Policejní akademie ČR   Nad 45 let  2 : 8,6  2 : 5,4 
       FOŘT Ivan   1937      2 : 5,4   
       FLEISCHMANN Zdeněk   1935         
       PETRUŽÁLEK Luděk   1944         
 4   62   Jižani  CULEK Martin   1973  SJčK PČR   Do 30 let  2 : 11,4  2 : 6,8 
       KALOŠ Martin   1971      2 : 6,8   
       KORANDA Ladislav   1972         
       BOČEK Josef   1969         
 5   70   ŘCPP Potůčky  PAVELKA Miloslav   1963  OŘ SCPP Plzeň   Do 45 let  2 : 7,1  2 : 7,1 
       FENCL Ctirad   1965      2 : 10,5   
       MARTÍNEK Ladislav   1971         
       JEDLIČKA Ondřej   1971         
 6   69   PČR ÚZČ SKPV  ALMER Tomáš   1955  PČR ÚZČ SKPV   Nad 45 let  2 : 15,6  2 : 10,0 
       PROS Jaroslav   1951      2 : 10,0   
       KOMÁREK Jiří   1952         
       SVOBODA Vladimír   1955         
 7   76   OŘ SCPP Praha  KUPSA Slavomil   1949  OŘ SCPP Praha   Do 30 let  2 : 10,7  2 : 10,7 
       JENÍKOVSKÝ Petr   1964      2 : 14,3   
       RONOVSKÝ Jiří   1972         
       VRÁNA Drahoslav   1977         
 8   66   Hasiči Praha B  PETER Martin   1967  HZS Praha   Do 30 let  2 : 13,4  2 : 13,4 
       HANUŠ Marek   1975      2 : 14,2   
       TOPINKA Roman   1975         
       KAVALA Lukáš   1981         
 9   74   ZZ Balková  ZIMANZLOVÁ Naděžda   1975  OŘ SCPP Plzeň   Smíšené  2 : 14,3  2 : 14,3 
       KRÝSLOVÁ Michaela   1979      2 : 29,3   
       ZÁPOTOCKÝ Josef   1971         
       HABÁSKO Miroslav   1974         
 10   67   OŘ SCPP České Budějovice  TAKÁČ Vladimír   1959  OŘ SCPP České Budějovice   Do 30 let  2 : 20,8  2 : 20,8 
       BENČAT Marian   1965      2 : 21,5   
       PLACHKÝ Pavel   1976         
       MALOVEC Petr   1980         
 11   63   OSM MV ČR  FURCH Petr   1954  OSM MV ČR   Do 45 let  2 : 40,3  2 : 28,7 
       VAŠÍČEK Libor   1963      2 : 28,7   
       ROMANECKOV Boris   1968         
       KADEŘÁBEK Petr   1968         



zpět

policie-sport