policie-sport policie-sport policie-sport policie-sport
policie-sport
UNITOP ČR
sipka charakteristika
sipka stanovy
sipka kluby
sipka výkonný výbor
Domácí sportovní soutěže
sipka termínovka
sipka soutěžní řád
sipka mistrovství Policie ČR
sipka mistrovství UNITOP ČR
sipka ostatní
Mezinárodní sportovní akce
sipka termínovka
sipka mistrovství světa
sipka mistrovství Evropy
sipka ostatní
Servisní informace pro SKP
sipka různé (aktuality)
sipka informace výboru
sipka ekonomika
sipka náměty klubu
sipka software ke stažení
Informace z výcviku
sipka obsah výcviku
sipka metodika
sipka testy

Policie ČR

Partneři

Česká pošta

zdravotní pojištění MV ČR

Volkswagen užitkové vozy

Škoda auto, a.s.

Letiště Praha

Skupina ČEZ

Klokočka auto

EVPÚ Defence s.r.o.

Česká přenosová soustava

Svijany

Dive Time

Budo Sport e-shop

USIP

USPE

Loga partnerů ke stažení


 policejní mistrovství Evropy - 2003

Policejní mistrovství Evropy 2003 ve stolním tenisu - dokumentacezpět

12.6.2003 - 15.6.2003

se uskutečnilo ve dnech 11. – 16. června 2003 ve Francii, v městečku Neuvisle en Ferrain. Pořadatelem byla Evropská policejní sportovní asociace ve spolupráci s Francouzskou policejní sportovní federací. Soutěžilo 128 hráčů z 20 evropských zemí. Taktéž Policie České republiky měla na této akci své zástupce, kteří v celkovém hodnocení obsadili 11. místo.

Naši výpravu z počátku provázela veliká smůla. Hned v prvním utkání se Srbskem se vážně zranila hráčka Ivana Konečná. Pro vedení výpravy začaly starosti s ošetřením a pak hlavně řešení otázek související s převozem domů a s pojištěním. Špatný začátek, dobrý konec! Tak zní jedno české pořekadlo. To se tady skutečně naplnilo. Na rozdíl od svých kolegů, kteří reprezentovali Českou republiku v Holandsku, přivezli stolní tenisté alespoň dvě medaile. V silné konkurenci Pavel Štěpánek a Vladimír Sajdl získali ve čtyřhře bronzové medaile. O postup do finále prohráli s domácími hráči, kteří nakonec získali titul Mistr Evropy.

„Ve Francii jsem chtěla zopakovat úspěch z minulého mistrovství v Polsku v roce 2000. Tréninku jsem věnovala spousty času. Snažila jsem se co nejlépe připravit. První den začala soutěž družstev. Los nám přál, vše začínalo slibně. Vyhrály jsme, já jsem nastoupila k dalšímu zápasu a jeden špatný pohyb ukončil mé i naše naděje. Nemocnice, natržená Achillovka, nechodící sádra a berle. Pro mě mistrovství skončilo. I přesto jsem byla ráda, že jsem mohla alespoň sledovat další průběh mistrovství, fandit našemu týmu, být při tom, když kluci získali bronzové medaile. Doufám, že léčba proběhne bez komplikací a já se budu moci brzy vrátit ke stolu a pokud vše půjde, tak si vybojovat účast na dalším policejním mistrovství Evropy,“ tak vzpomíná na turnaj a optimisticky hledí do budoucnosti Ivana Konečná.

„Atmosféra šampionátu měla velmi sportovní duch a v mnoha zápasech sportovní hala fandila našim barvám. Každé naše vítězství bylo publikem oceněno, zvláště v zápasech, kde jsme nebyli v roli favoritů. Bronzové medaile, které jsme přivezli, jasně dokazují, že i v tomto, mnohdy opomíjeném sportu, patří Policie ČR mezi evropskou špičku,“ sdělil našemu občasníku Pavel Štěpánek, člen bronzového dua ve čtyřhře. Naše redakce oběma hráčům srdečně gratuluje a přeje úspěchy i v dalším období.
zpět

Kontakty - sekretariát UNITOP ČR


Papírenská 6 b
160 00 Praha 6
Tel./fax: +420 220 514 984
unitop@policie-sport.cz


Policejní soutěže 2013Přátelé policejního sportu,
rozběhl se seriál policejních mistrovství ČR,
mistrovství a Velkých cen UNITOP ČR
a dalších policejních soutěží a přeborů roku 2013

Termínová listina 2013

POLICEJNÍ MISTROVSTVÍ

MISTROVSTVÍ UNITOP ČR

Alpské lyžování 10.3. 2013

Sálová kopaná 28.3.2013


Velké ceny UNITOP ČR


Smlouva o spolupráciDne 3.8.2007 byla po- depsána nová smlouva o spolupráci mezi Minister- stvem vnitra české republiky a Unií tělovýchovných organizací Policie ČR (UNITOP ČR) s platností na dalších 5 let.

více informací zde


policie-sport