policie-sport policie-sport policie-sport policie-sport
policie-sport
UNITOP ČR
sipka charakteristika
sipka stanovy
sipka kluby
sipka výkonný výbor
Domácí sportovní soutěže
sipka termínovka
sipka soutěžní řád
sipka mistrovství Policie ČR
sipka mistrovství UNITOP ČR
sipka ostatní
Mezinárodní sportovní akce
sipka termínovka
sipka mistrovství světa
sipka mistrovství Evropy
sipka ostatní
Servisní informace pro SKP
sipka různé (aktuality)
sipka informace výboru
sipka ekonomika
sipka náměty klubu
sipka software ke stažení
Informace z výcviku
sipka obsah výcviku
sipka metodika
sipka testy

Policie ČR

Partneři

Česká pošta

zdravotní pojištění MV ČR

Volkswagen užitkové vozy

Škoda auto, a.s.

Letiště Praha

Skupina ČEZ

Klokočka auto

EVPÚ Defence s.r.o.

Česká přenosová soustava

Svijany

Dive Time

Budo Sport e-shop

USIP

USPE

Loga partnerů ke stažení


 ostatní ČR - 2001

II. ročník o "Pohár PP ČR" - dokumentacezpět

31.8.2001 - 2.9.2001
Vítězné mužstvo PČR Správy Jčk České Budějovice

Ve dnech 31.srpna až 2.září 2001 se ve Znojmě a jeho blízkém okolí konal 2.ročník celostátního policejního turnaje v kopané "O pohár policejního prezidenta". Turnaje se zúčastnilo celkem 10 družstev - výběrů všech krajských správ a Správy hl.města Prahy, složené družstvo Ministerstva vnitra a Policejního prezídia a družstvo škol MV.

Turnaj byl zahájen úvodním nástupem všech mužstev na stadioně Tatran Šatov, kterého se zúčastnili též včichni činovníci turnaje v čele s ředitelem Policie ČR OŘ Znojmo a ředitelem turnaje pplk. Petrem Sikorou. Dále zde byli přítomni z pozvaných hostů vedoucí kanceláře policejního prezidenta RNDr.Ing. René Tichý, viceprezident UNITOP ČR PaedDr. Josef Haupt, poslanec parlamentu ČR Ing. Ladislav Skopal, přednosta OÚ Ing. Josef Sedlák, starosta Znojma ing. Pavel Balík, předseda okr. soudu JUDr. Jaromír Kapinus a další.

Základní část proběhla ve dvou pětičlenných skupinách, z nichž vzešlo po dvou semifinalistech, zbývající tři mužstva ze skupin spolu sehrála utkání o umístění na 5. až 10.místě. Turnaj vyvrcholil finálovým utkáním vítězů obou semifinále, jemuž předcházel zápas o 3.místo, který sehráli poražení semifinalisté.

Celkem bylo naplánováno 27 utkání (po 10 ve skupinách, 2 semifinálová, 3 o umístění na 5. - 10.místě, 1 o 3.místo a 1 finálové) na stadionech v Šatově, Chvalovicích, Slupi, Jaroslavicich, Znojmě-Oblekovicích, Tasovicích a ve Znojmě. Nakonec bylo sehráno 24 utkání, neboť 3 utkání o další umístění se nehrála z těchto důvodů: Jedno bylo nahrazeno pouze pokutovými kopy, na čemž se dohodli oba aktéři a dvě další byla zkontumována pro nepřítomnost jednoho z mužstev.

Celý fotbalový turnaj měl bezesporu dobrou sportovní i technickou úroveň, o čemž svědčil i průběh finálového utkání mezi výběry Správy Jihočeského a Správy Východočeského kraje, jež se postarali o jeho napínavé vyvrcholení. Závěrečnému ceremoniálu, který byl důstojným zakončením této sportovní akce, přihlíželi nebo se na něm přímo podíleli, někteří z již uvedených hostů a pak další např. náměstek ředitele PČR SJm kraje pplk. Vratislav Rak, který předal hlavní cenu pro vítěze Pohár policejního prezidenta ČR. Vítězem turnaje se stalo družstvo PČR Správy Jihočeského kraje.

PODĚKOVÁNÍ

Policie ČR Okresní ředitelství Znojmo a Policejní sportovní klub děkuje:

Starostovi Znojma Ing. Pavlu BALÍKOVI, firmě ZNOVÍN a.s., firmě PRESTIGE, Moravskému sklípku v Šatově, firmě KÁRNÍK PNEUSERVIS, SOUZ Dvořákova, penzionu MORAVA, ÚVS Znojmo, OFS Znojmo, tělovýchovným jednotám 1.SC Znojmo, FK Moulin Rouge, TATRAN Šatov, FK Chvalovice, SFK Slup, FK Jaroslavice, SOKOL Tasovice, obcím Jaroslavice a Šatov,


za pomoc při organizaci celostátního policejního turnaje v kopané "O POHÁR POLICEJNÍHO PREZIDENTA ČR".


Mužstvo, které obsadilo 2. místo, PČR Správy Včk Hradce Králové Mužstvo Správy Smk Ostrava obsadilo 3. místo Momentka z finálového utkání Ředitel PČR OŘ Znojmo a ředitel turnaje pplk. Petr Sikora dekoruje úspěšná mužstva Starosta Znojma ing. Pavel Balík předává cenu nejlepšímu brankáři turnaje Ladislavu ČERNOCHOVI Podnikatel Jan Kárník předává cenu nejlepšímu hráči turnaje Lubomíru PINKAVOVI Činovníci a hosté


zpět

Kontakty - sekretariát UNITOP ČR


Papírenská 6 b
160 00 Praha 6
Tel./fax: +420 220 514 984
unitop@policie-sport.cz


Policejní soutěže 2013Přátelé policejního sportu,
rozběhl se seriál policejních mistrovství ČR,
mistrovství a Velkých cen UNITOP ČR
a dalších policejních soutěží a přeborů roku 2013

Termínová listina 2013

POLICEJNÍ MISTROVSTVÍ

MISTROVSTVÍ UNITOP ČR

Alpské lyžování 10.3. 2013

Sálová kopaná 28.3.2013


Velké ceny UNITOP ČR


Smlouva o spolupráciDne 3.8.2007 byla po- depsána nová smlouva o spolupráci mezi Minister- stvem vnitra české republiky a Unií tělovýchovných organizací Policie ČR (UNITOP ČR) s platností na dalších 5 let.

více informací zde


policie-sport