Sleva 40% na sportovní vybavení adidas – aktualizace

18.1.2018
 

UNITOP ČR uzavřela smlouvu o spolupráci se značkou adidas, podle které získávají sdružené SKP/PSK, jejich členská základna, policisté, hasiči a všichni příznivci UNITOP ČR slevu až 40 % na veškerý sortiment ADIDAS v síťi Lion Sport pořízené přes internetový obchod www.lionsport.cz . Jak na to?…


Slevy se vztahují na novinky v nabídce společnosti Lion Sport a to ve výši 30% na veškeré volnočasové sportovní vybavení adidas a 40% na teamsport produkty adidas. Sleva je automaticky přepočtena po přihlášení, které má UNITOP ČR přiděleno.


Po otevření e-shopu www.lionsport.cz (např. kliknutím na odkaz na těchto našich stránkách) můžete objednat svoje zboží. Na horní liště e-shopu klikněte na „Přihlásit“ poté do kolonky „Přihlašovací jméno“ napište: unitopcr6 a do kolonky „Heslo“ napište opět unitopcr6 . Pro takto přihlášeného kupce dojde automaticky k přepočítání cen a uplatnění dohodnuté slevy.

 

Sleva se nevztahuje na zboží, na které je již v průběhu sezóny poskytována plošná akční sleva (vyšší než sleva dohodnutá výše).