Stolní tenisté se utkali v boji o postup na mistrovství Evropy

30.3.2015

Unie tělovýchovných organizací Policie ČR (UNITOP ČR) pořádala ve středu 25. března 2015 Mistrovství UNITOP ČR ve stolním tenise.

Akce se uskutečnila v Herně stolního tenisu TTC Eliza v Praze na Chodově pod záštitou starosty Městské části Praha 11 Ing. Jiřího Štylera.

Do turnaje se přihlásilo 42 mužů a šest žen. „Ženy hrály v jedné základní skupině a muži byli rozděleni do 14 základních skupin po třech hráčích. Z každé skupiny postupovali dva hráči. Do finálové skupiny se probojovalo osm závodníků,“ přiblížil průběh turnaje vedoucí týmu české policejní reprezentace mjr. Ing. Jiří Zlatník.

Vítězství v turnaji v mužské kategorii vybojoval pprap. Jiří Čížek. V ženské kategorii patří prvenství nstržm. Ivě Ublaničové. Ceny, které věnovala firma Vše pro stolní tenis pana Jančaříka, předali nejlepším hráčům místostarosta Městské části Praha 11 Mgr. Jakub Lepš a vedoucí odboru školství a sportu Mgr. Martin Platz.

„Hráči se snažili podat co nejlepší výsledek, protože jen ti nejlepší si mohli zajistit nominaci na 7. policejní mistrovství Evropy ve stolním tenise 2015, které se uskuteční ve dnech 27.-31. května 2015 ve Varně v Bulharsku,“ upřesnil Ing. Zlatník a dodal, že do reprezentačního týmu Policie ČR byli vybráni čtyři muži a dvě ženy.